poniedziałek, 20 lutego 2017

Moje roczne – za 2016 r. – podsumowanie z dorabiania przez ankiety

Pokusiłam się o takie zestawienie, aby spojrzeć z góry na większy obrazek. I być może dojrzeć coś, co mi umyka w ferworze  bieżących zadań :)

Poniżej przedstawiam zatem moje roczne - za 2016  - podsumowanie po miesiącach, dorabiania na wypełnianiu płatnych ankiet w internecie. Jeśli chcecie wiedzieć, w których konkretnie panelach dorabiam, zapraszam do przeczytania postu W jaki sposób dorabiam na ankietach?


Rok 2016 kwota
styczeń 150,00 zł
luty 100,00 zł
marzec 82,00 zł
kwiecień 50,00 zł
czerwiec 50,00 zł
lipiec 82,00 zł
wrzesień 82,00 zł
październik 100,00 zł
listopad 50,00 zł
grudzień 160,00 zł
suma 906,00 zł


Dobrze jest wiedzieć, ile zyskuję dzięki ankietom nawet, jeśli jest to zwykłe 906 zł w skali rok. Ale jest to MOJE 906 zł. Zupełnie dodatkowe. Mogę tymi pieniędzmi dysponować na bieżąco, odłożyć je sobie na jeden fajny prezent lub dołożyć się nimi do funduszu na rzecz mojego emerytalnego celu pod tytułem "Zacna Emeryturka". Mówicie, że to niewiele? A ja na to „ziarnko do ziarnka...” :)Czy mogę jednak coś zrobić, aby zwiększyć kwotę swoich wynagrodzeń?

Doba ma co dzień 24 godziny, więc nie poświęcę na żadne czynności więcej czasu, niż posiadam a też nie cały swój wolny czas chcę przeznaczać na wypełnianie ankiet.
Przecież mój czas, to jeden z najcenniejszych zasobów, które posiadam. Głupio byłoby go roztrwaniać tylko na dorabianie.


Cóż, być może obszarów rozwojowych do zwiększania dodatkowych dochodów i oszczędności trzeba szukać gdzieś poza światem ankiet i paneli?

Niech myśl ta będzie mi zatem inspiracją na 2017 r. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Masz stronę www? Prowadzisz bloga? Zarejestruj witrynę w TradeTracker i odbierz bonus 15 PLN na start!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 komentarze:

 1. Ładna sumka jak na jedną osobę :) My zarobiliśmy trochę większą, ale to zyski dwóch osób. Nasz post o podsumowaniu roku 2016 znajdziesz tutaj http://dorabiajprzezinternet.blogspot.com/2017/03/ile-zarobilismy-dodatkowo-w-2016-roku.html "Cóż, być może obszarów rozwojowych do zwiększania dodatkowych dochodów i oszczędności trzeba szukać gdzieś poza światem ankiet i paneli?" - my ze swojej strony polecamy, jeśli chodzi o dodatkowe dochody, 30 sposób na dorabianie, czyli programy partnerskie. Zarobiliśmy na nich już ponad 800 zł, a szczerze mówiąc najmniej się napracowaliśmy w tym sposobie :) Odkąd napisałaś na naszym blogu komentarz, czytamy Twój blog regularnie :) Życzymy powodzenia w prowadzeniu bloga i w dodatkowym zarabianiu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz. Zestawienie Waszych dodatkowych zarobków przeczytałam i omal z przysłowiowego stołka nie spadłam. Wasz wynik zrobił na mnie ogromne wrażenie, gratuluję! Programy partnerskie to dla mnie dość enigmatyczne jeszcze pojęcie a już zarabianie na nich - tym bardziej. Za stara jednak jestem, aby spokojnie dać przejść okazji obok i za młoda, aby zaprzestać wypróbowywania nowych rzeczy :) Zatem myślę, że się kiedyś z tym bykiem chwycę za rogi. Życzę sukcesów w realizacji Waszych celów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Cieszymy się, żę nasz wynik zrobił na Tobie wrażenie. Dziękujemy. Polecamy kiedyś tego byka chwycić za rogi. Nawet przy blogu z małym ruchem może to się opłacać. Dziękujemy i wzajemnie :)

   Usuń

Wpisz komentarz...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...